fbpx

Ürün Hikayesi

Artık o ilk adımdaki hayallere çok daha yakın, çok daha büyük ve onlarca projeyi yürütmek zorunda kaldığınız nur topu gibi bir girişiminiz oldu. Kulağa hoş geliyor değil mi? Fakat devamı var… Her şeyin daha karmaşık bir hale geldiği, siz büyüdükçe ve yayıldıkça takibin zorlaştığı, belki de büyümenin başınıza dert olacağı gerçeği ile yüzleşmek zorundasınız. Ne yapardınız? Herkes biraz olsun paniklerdi. Ama bir girişimci için sorunlar panik sebebi olmaktan çok fırsat gibi görünür. Timezeta’nın yolculuğu da böyle başladı işte. Birkaç mühendis arkadaşın, akıllı iklimlendirme sistemleri ve yenilenebilir enerji alanlarında girişimleriyle ortaya çıkan bir hikaye. Elbette bir farkla ; onlar yaşadıkları büyüme sorunları karşısında diğer terzilerin aksine tutkuyla işe kendi söküklerinden başlamayı tercih ettiler. Aynı tutku bugün, büyüme serüvenlerinin makus talihine ve organizasyonların tepesine çöken karmaşa bulutuna karşı Timezeta’yı yarattı.

TimeZeta Nasıl Çalışır

Motive Edici, Teşvik Edici, Etkinleştirici

Timezeta “başarmanın” değerini iyi biliyor. İster koca bir vizyonun, ister küçük bir hayalin üzerinde çalışıyor olun, her an için onun desteğini arkanızda hissedeceksiniz. Kendi hikayenizin kahramanı olduğunuzu biliyoruz, fakat kim demiş kahramanların bir yardımcıya ihtiyacı yoktur diye.

Tutkulu, gerektiğinde geleneksel, hep daha iyisinin olduğunun farkında ve işini sizin gibi iyi biliyor. Sadece yapmak yerine, hedefli planlama, verimli ve odaklanmış olmak onu daha iyi ifade ediyor. İhtiyaç duyulan disiplin onun karakterinin ayrılmaz bir parçası.

Şaşırtıcı, beklenmedik olabilen koca bir dünya olabilir TimeZeta çünkü her işte oyuna dair bir taraf olduğunu tekdüzelikten çıkış kapısını açabilir sizin için. Hep daha iyisinin olduğunu biliyor olmak onu yenilikçi kılıyor. Bir fikriniz mi var? TimeZeta bunu duymaya can atıyor. Ha bu arada TimeZeta çoktan düşünmüş olabilir ama eminiz hala onunla konuşacak çok şeyiniz var.

TimeZeta sizi anlar. Kolaylıkla algılarınıza uyumlanabilir.  Onu sarkastik yanını özgüvenini görmezden gelmek mümkün değil ne de olsa. Açık sözlü ve dürüst. Fakat şımarık değil aksine tüm bu güven ve kendinden emin olma duygusu onun samimiyetinin temelini oluşturuyor. Başarmak hayatı kaçırmak değil bunun ayırdına varmak onun anlayışlı yanının bir gereği. Gözlüklerini çıkarttığında da zeki görünmeye devam edeceğine emin olabilirsiniz 😉

Müşterilerimiz

Bizi takip edin

Yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için abone olun

[contact-form-7 id=”1081″ title=”Subscribe form type 2″]
İletişime Geçin

Daha fazla bilgi için bizi arayın.
9:00 – 18:00

+90 507 862 84 19

0850 346 34 36

bize yazın

emir.yakut@makrogem.com.tr

Şimdi Başlayın