fbpx

Kurumsal

Artık o ilk adımdaki hayallere çok daha yakın, çok daha büyük ve onlarca projeyi yürütmek zorunda kaldığınız nur topu gibi bir girişiminiz oldu. Kulağa hoş geliyor değil mi? Fakat devamı var… Her şeyin daha karmaşık bir hale geldiği, siz büyüdükçe ve yayıldıkça takibin zorlaştığı, belki de büyümenin başınıza dert olacağı gerçeği ile yüzleşmek zorundasınız. Ne yapardınız? Herkes biraz olsun paniklerdi. Ama bir girişimci için sorunlar panik sebebi olmaktan çok fırsat gibi görünür.

Timezeta’nın yolculuğu da böyle başladı işte. Birkaç mühendis arkadaşın, enerji verimliliği alanındaki girişimleriyle ortaya çıkan bir hikaye. Elbette bir farkla ; onlar yaşadıkları büyüme sorunları karşısında diğer terzilerin aksine tutkuyla işe kendi söküklerinden başlamayı tercih ettiler. Aynı tutku bugün, büyüme serüvenlerinin makus talihine ve organizasyonların tepesine çöken karmaşa bulutuna karşı Timezeta’yı üretti.

Timezeta projelerde yaşanan kalitesizlik maliyetlerini sıfıra yaklaştırmak amacıyla  geliştirilmeye başlanmıştır. Birçok firmayla birebir yürütülen geliştirme aşamasında proje yönetiminde yaşanan problemler tespit edilmiş ve ürün geliştirilmesinde bu aksamaların çözümüne odaklanılmıştır.

Timezeta kısa sürede sanayi kuruluşları, mühendislik firmaları, AR-GE Merkezleri, üniversiteler, öğrenci kulüpleri ve STK’lar tarafından proje ve iş yönetimlerinde tercih edilen jenerik bir ürün haline geldi ve yolculuğuna büyüyerek devam etmektedir.

Ekip

Safa Orakçı

M. Safa ORAKÇI

Project Coordinator

Cem Helimoğlu

Cem HELİMOĞLU

Sales Director

Seyfettin Çam

Seyfettin ÇAM

Software Team Leader

 

ismail Sava

İsmail SAVA

Software Engineer

Bilal Taş

Bilal TAŞ

Software Engineer

 

Osman Mamedov

Osman MAMEDOV

Software Specialist

A (3)

Gökhan YILMAZ

Corporate Sales Manager

Ahmet Ergün

Ahmet ERGÜN

Designer

Abdulgani Demirel

Abdulgani DEMİREL

Software Engineer

 

Şimdi Başlayın